...

En av markedets råeste pulsklokker får ny og rimeligere pris!

Oppdatert: mars 30, 2025
, Oppdatert: mars 30, 2025
 / Oppdatert: mars 30, 2025
coros apex pro

Pulssonen støttes av sine lesere. Når du kjøper noe gjennom lenker på denne nettsiden, får Pulssonen en provisjon av salget uten at du betaler noe ekstra. Les mer her.

Er du i markedet for å gjøre et skikkelig kupp på ny pulsklokke? I så fall bør du sjekke ut denne superklokken fra COROS. COROS Apex Pro er klokken som anerkjente Kilian Jornet bruker, og som har lokket flere av verdens beste utholdenhetsutøvere til selskapet.

I dag kom nyheten om at COROS senker prisen på stjerneskuddet COROS Apex Pro fra 5499,- til 4499,-, altså en 1000-lapp i reduksjon. Da er det samtidig greit å vite at denne klokken allerede gav deg svært mye for pengene til den opprinnelige prisen.

Høydepunktene for COROS Apex Pro er som følger:

  • Solid byggekvalitet og premium design.
  • Svært nøyaktig GPS.
  • Enkel betjening via en dreibar krone og touchskjerm.
  • Stor og flott skjerm.
  • Integrerte kart med enkel navigering.
  • Brødsmuleruting med sving-for-sving navigering.
  • Mange aktivitetsprofiler.
  • Svært god batteritid.
  • Omfattende trenings- og restitusjonsanalyse.
  • Kraftmåling direkte fra håndleddet.
  • Støtte for både Bluetooth og ANT+.
  • 24/7 aktivitetssporing og søvnsporing
  • Gratis treningsøkter og treningsprogram.
  • Tredjeparts integrasjon (Strava, TrainingPeaks, etc).
  • Smartvarsler. Musikk kontroll for telefon.
  • Enkel og brukervennlig app.

Det er rett og slett utrolig mye å like ved COROS Apex Pro, og det er ikke foruten grunn av flere av verdens beste atleter skifter til det raskt voksende selskapet. Her får du nesten alt fra flaggskipmodellen COROS VERTIX 2, som i tillegg koster nesten 3000 kr mer. Er du fremdeles i tvil bør du lese denne saken 11 grunner til å velge COROS VERTIX 2, som også gjelder for Apex Pro.

Foreslåtte artikler

Mobilprodusenten OnePlus har lansert det retroinspirerte onlinespillet Brain Rot Blaster, et humoristisk spill som utfordrer vårt stadig økende scroll-behov på internett.
En studie utført av Norstat på vegne av Samsung, viser at løpeglade nordmenn konkurrerer mest med seg selv.
Google Maps er nå tilgjengelig på en rekke Garmin-klokker, og gir sving-for-sving-veibeskrivelser direkte på håndleddet - men kun for Android-brukere.
COROS App 4.0 er selskapets største oppdatering på lang tid, og bringer med seg et nytt utseende i appen, og noen nye funksjoner for flere produkter.
Har du en pulsklokke eller smartklokke du bruker til å registrere svømmeturer ute eller inne? Her får du vite hvordan den kan hjelpe til å bli en bedre svømmer.
Garmin har lansert en stor offentlig beta programvareoppdatering som introduserer mange av de nye funksjonene fra Forerunner 970 og Venu X1.